If you're making an order as a business, please, register or log in!

Inspiration

How to make clay textures

JAK SPRÁVNĚ PŘIPRAVIT HLÍNU PRO RAZÍTKOVÁNÍ

Každé razítko může vyžadovat jinou hlínu nebo hlínu v jiném stavu. Podívejte se na fotku s razítky čaker. Poslední razítko má velmi detailní a jemný vzor. Jeho otisk může být špatnou hlínou zmařen. Před dekorováním samotné nádoby si razítko vždy otestujte bokem. Na otestování použijte stejnou hlínu (hmotu), nejlépe ve stejném stavu a to zejména co se týká vlhkosti.
READ MORE

JAK VYROBIT HRNÍČEK S NÁSTROJI RELYEF

článek o výrobě hrnku z lisu a šablonou na uši
READ MORE

10 TIPŮ, JAK ODEKOROVAT HRNÍČEK

Ebook ke stažení.

READ MORE

Zajímá vás více? Prohlédněte si náš blog

Read More
VERONIKA VOLEJLÍKOVÁ
Lektorka keramiky v Dílně u Dubu

Tolik výrobku v jedné lekci uz dlouho nevyprodukovaly!


"Dlouho jsem nesdílela nic ze svého kurzu ve Všestarech. Ale tohle potřebuju ukázat  Na dnešní lekci jsem dámám vzala razítka od Rélyéfu. A ejhle, tolik výrobků v jedné lekci už dlouho nevyprodukovaly! Takže - ač dostaly dneska trochu vynadáno, že jejich morálka v tomto našem posledním kurzu upadá, že mi tam chodí jak do sokola a nemají přípravy, tak razítka zabrala! Tvořily do poslední chvíle a navíc moc vydařené kousky. "

Clay texture ideas & inspiration

F.A.Q

Can you make me a personalized stamp?

Yes, please do not hesitate to contact us with your graphic design. We will prepare an individual offer.

Is it possible to use Relyef tools on leather?

For pressing into leather we are working on making special, low-handed presses with increased mechanical resistance. If you are interested in this technique, do not hesitate to contact us.

Is this material safe to use with food?

Our products are not officially certified for food contact. However, no adverse effects on human health are expected to appear under normal conditions of usage of the material from which our stamps are made, the mixture is biologically inert.

Many people use our products to decorate cookies, dough, etc. However, this is at your own risk. Please, examine in detail the documents published by the material manufacturer: https://www.filament-pm.com/filament-1-75-pla-silver-2-kg/p170
Safety data-sheetDirective RoHS.

ARE YOU READY?

Get your tools

Purchase now

What are you looking for?

Your cart